Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Często na naszej głowie pozostaje ocena czy takie maleństwo zostawić w miejscu urodzenia czy może jest to niebezpieczne miejsce i trzeba odebrać dziecko matce . To naprawdę nie są łatwe decyzje ! szczególnie mając na uwadze że zabraną sarenką trzeba opiekować się przez rok ! Sarna wychowana przez człowieka zawsze będzie lekko "upośledzona" w stosunku do dzikich braci i sióstr . Matka będzie szukać swojego dziecka pozostawionego gdzieś w trawie.

Starajmy się za wszelką cenę nie zabierać zbyt pochopnie młodych sarenek !!! Małe sarenki przez tydzień po urodzeniu pozostają w jednym miejscu !!! Nie ma przy nich matki !!! matka podchodzi z pokarmem tylko kilka razy dziennie (wcześnie rano i późno wieczorem). Młode przez ten czas POZOSTAJE SAMO POZOSTAWIONE GDZIEŚ W UKRYCIU !!! To wypracowana przez sarny strategia odchowu swoich dzieci ! Musimy się z tym pogodzić. Nie puszczajmy wolno na łąkach swoich psów !!!

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130255
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
297
1504
130255

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".