Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Nieprzespane noce...


Takie niestety zdarzają się dość często ( niektóre dzikie zwierzęta są bardziej aktywne po zmroku i wtedy ulegają wypadkom). Właśnie taką noc mieliśmy wczoraj . O godz 24 do Mysikrólika z Kaczyny (pow wadowicki) przywieziono potrąconą łanię. Zwierze było młode (64kg) dlatego zdecydowaliśmy się na jej przyjęcie bo z dorosłym osobnikiem byłby mały a nawet duży kłopot. Łania pomimo że młoda i tak była ogromna. Największym problemem był jednak pourazowy obrzęk mózgu i rany do szycia. Walczyliśmy o jej życie do rana niestety się nie udało 😥 Dlatego jeśli kiedyś się zdarzy że odbierając telefon od Państwa będziemy "nie w sosie" a nasz głos będzie lekko "barani" prosimy o wybaczenie.

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

121928
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
128
1671
121928

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".