Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Koszałek i Opałek ❤️
Młode zajączki z terenu elektrociepłowni w bielsku.
Zajączki nie są już tak bardzo malutkie więc na świat musiały przyjść w największe mrozy 😲 ( w lutym mieliśmy telefony z taką informacją że kotek przyniósł upolowanego małego szaraka) . Maluchy czekały na mamę przy węglu przeznaczonym do spalenia w elektrociepłowni . Tak ! zające żyją w miastach jak zresztą wiele innych dzikich zwierząt. Częściej jednak mogą znaleźć się w niebezpiecznym miejscu. O ile w takim nie są trzeba je pozostawić w spokoju. Młode zające, sarenki przez większość dnia pozostają same rodzice podchodzą z pokarmem bardzo rzadko (dwa trzy razy dziennie). Takich maluchów nie wolno dotykać czy przenosić w inne miejsce !!! Wychowanie ich w ośrodku jest bardzo trudne, pracochłonne i kosztowne i nigdy nie zrobimy tego lepiej niż ich rodzice !!!

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

114553
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
18
429
114553

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".