Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Labirynt bez wyjścia !!!
Zurbanizowany świat to dla dzikich zwierząt labirynt w którym nie łatwo się poruszać. Nocą gdy milknie hałas naszej ludzkiej działalności i trudno jest spotkać człowieka zwierzęta jeszcze sobie jakoś radzą. Odwiedzają nasze ogrody w poszukiwaniu smakołyków. Problem pojawia się gdy nie opuszczą go przed świtem. Spłoszone nie umieją znaleźć drogi do wyjścia w panice uciekają na oślep często poważnie się raniąc. Wystraszona sarna uderza w siatkę ogrodzeniową często łamiąc sobie kark. Gdy zauważymy zwierzę w naszym ogrodzie nigdy nie próbujmy go gwałtownie płoszyć i przeganiać do wyjścia ! Najlepiej zapewnić mu jak największy spokój zostawić otwarte bramy a nocą w spokoju powinno opuścić nasz ogród. Gdy jednak nie możemy zapewnić zwierzakowi spokoju lub dłuższe jego przebywanie w tym miejscu jest niebezpieczne trzeba zawiadomić odpowiednie służby : Policję,112, Urząd Gminy, Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt . Do skutecznego uwolnienia go z opresji potrzebna jest specjalna broń do znieczulania zwierząt na odległość niestety nie wiele służb ją posiada lub chętnie jej używa

Ps

idealnie było by aby w rogu ogrodzenia gdzieś w zakrzaczeniach była mała furtka...

 

 

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

114602
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
67
478
114602

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".