Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

"Mysikrólik ratuje i edukuje"


To tytuł naszego projektu w którym udało nam się zdobyć dofinansowanie na zakup sprzętu potrzebnego do przeprowadzania prelekcji na temat działalności ośrodka i dzikich zwierząt. Projekt FIO - Śląskie Lokalnie 2017: dotacje na rozwój młodych podmiotów umożliwił zakup aparatu fotograficznego ( aby zdjęcia robione zwierzakom były ciekawsze) , laptopa ( aby sprawniej je segregować) , rzutnika i ekranu (aby można je w różnych miejscach ciekawie zaprezentować)  Pierwsza prelekcja odbyła się w dniu 22.09.2017 dla  Polsko-Litewskiej wymiany młodzieży w hotelu Zagroń w Szczyrku. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zaproszenie.

 

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

114571
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
36
447
114571

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".