Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

KŁUSOWNIK !!!


Ludzkie okrucieństwo jest straszne. Dziś w asyście Policji uwalnialiśmy borsuka uwięzionego we wnykach na stawach w Kobiernicach. Borsuk miał sporo szczęścia gdyż został w porę zauważony przez wędkarzy. Zwierze miotało się szaleńczo zaciśnięte stalową linką. Gruboskórność borsuka i sposób zaciśnięcia linki uchroniły go jednak od poważniejszych obrażeń. Co straszniejsze zwierze mogło umierać w męczarniach przez kilka dni. Dokładniejsze oględziny Borsuka przeprowadzamy w ośrodku. Policja z Kobiernic zabezpieczyła ślady i będzie prowadzić śledztwo. Złapanie sprawcy będzie jednak bardzo trudne. Trzeba więc nagłaśniać tego typu zdarzenia.

 

 

n

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130211
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
253
1460
130211

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".