Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Dzik Tadzik za szyszką nie przepada  ale za to lubi kasztany i żołędzie .


Dziczka po zgłoszeniu pewnej Pani zgarnęliśmy z ulicy Jazowej pod Szyndzielnią. Nie bał się ludzi błąkał się przez kilka dni przed posesjami. Pomyślano więc że może jest chory. Już w samochodzie zorientowałem się że jest oswojony ponieważ miło ze mną gaworzył . Nieznane nam są wcześniejsze losy dziczka. Obserwując jego zachowanie widzimy że z pewnością został wychowywany przez człowieka ( może ktoś chciał dobrze ALE OSWAJANIE DZIKICH ZWIERZĄT JEST NIEODPOWIEDZIALNE ! i skazuje zwierzę na dożywotnią niewolę ). Ok. tylko co dalej ? Na wolność wrócić nie może. Dziczka , który w przyszłości będzie ponad 300 kg odyńcem nikt przygarnąć nie chce. Więc Tadzik na razie przebywa z nami dając nam dużo radości. Jest bardzo inteligentny, kontaktowy i wiecznie głodny. Ale to co zrobił swoim małym ryjkiem w kilka deszczowych dni z tymczasowym wybiegiem trochę nas zaszokowało ! Musimy przyznać że dziki mogą wyrządzać poważne szkody.

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130212
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
254
1461
130212

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".