Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Zapraszamy do zerknięcia na wzmiankę o naszej hobbystycznej działalności na rzecz ludzi i zwierząt http://bielskobiala.wyborcza.pl/…/56,88025,22044838,lis-zdz…

Ps.

Obrazki ładnie wyglądają i na tej podstawie wiele osób zapewne myśli że jesteśmy zawodowym ośrodkiem i to z dopłatami państwowymi. Nie ! tak nie jest ! Działamy przed i po godzinach pracy. Ośrodek działa dzięki wsparciu ludzi dobrej woli i niektórych gmin (dziękujemy Im za to ! ). OD MIASTA BIELSKO-BIAŁA NIE DOSTALIŚMY ANI ZŁOTÓWKI !!! Przyjmujemy po kilka zwierząt dziennie (głównie z bielska). Odbieramy dziesiątki telefonów w sprawach zwierząt. Budujemy ośrodek, utrzymujemy dom i przez ostatnie miesiące nasz dzień nie kończył się wcześniej niż o 00:30. Jesteśmy już trochę zmęczeni ale nie możemy narzekać przecież to nasze hobby.

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130235
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
277
1484
130235

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".