Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Ciasno ! :)
Gniazdo to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Gdy odkryje je drapieżnik mogą zginąć wszystkie młode. Dlatego przez tysiące lat doświadczeń ptaki przekonały się że jak najszybsze jego opuszczenie i rozpierzchnięcie się po okolicy zwiększa szansę przeżycia młodych. Drapieżnikowi na większej przestrzeni trudniej jest zlokalizować wszystkie młode ptaki. Niestety młodzież zwana podlotami opuszczająca coraz ciaśniejsze gniazdo nie potrafi jeszcze dobrze latać. Rodzice doskonale lokalizują swoje dzieci ciągle je dokarmiając. Pamiętajmy więc że dalszy proces wychowania ptaków odbywa się poza gniazdem ! Pilnujmy w tym okresie swoich futrzastych podopiecznych aby nie zaburzyć tego naturalnego procesu.

Zdjęcie użytkownika Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik"  Na Pomoc Dzikim Zwierzętom.

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130192
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
234
1441
130192

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".