Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Dzień Bobry ! ale niestety niezbyt szczęśliwy dla tego zwierzaka :(
Dziś rano zostaliśmy powiadomieni przez Pana, który przejeżdżając przez Bestwinę zauważył na poboczu potrąconego bobra. Zawiadomił nas i czekał przy zwierzaku na nasz przyjazd . Dziękujemy Mu bardzo za reakcje. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy ogromnej samicy bobra nie udało się uratować :( . Najbardziej przykre jest to że bobrzyca osierociła swoje młode, których odnalezienie jest raczej niemożliwe :( . Bóbr jest bardzo inteligentnym gryzoniem dożywającym 30 lat. Jak nikt inny swoimi stawami bobrowymi przyczynia się do wzbogacenia różnorodności biologicznej na danym terenie. Niestety nie stosujemy sprawdzonych metod minimalizujących straty na linii Bóbr człowiek i uznajemy go za szkodnika. Stosowanie takich metod to rozwiązania na lata a odstrzał to rozwiązanie tymczasowe !

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130207
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
249
1456
130207

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".