Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

To nie są łatwe decyzje.
Z reguły nie zabieramy podlotów ! są jednak sytuację gdy trzeba to rozważyć. Tak było i tym razem gdy potwierdziła się informacja że nie żyje jeden z rodziców młodych sów. Jeden dorosły osobnik może nie zdołać wykarmić trzech sowiątek. Po długiej obserwacji oraz wabieniu głosem nie stwierdziliśmy dorosłego osobnika. Zdecydowaliśmy się więc zabrać dwa maluchy siedzące od dwóch dni na ziemi. Trzeci z rodzeństwa odzywał się gdzieś w koronach drzew więc został. Oby drugi z rodziców młodych Puszczyków jednak żył i wykarmił pozostawionego podlota. Te sieroty postaramy się przystosować do samodzielnego życia na wolności. https://www.youtube.com/watch?v=n-7ztG0gf-0

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130236
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
278
1485
130236

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".