Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Rehabilitacja saren nie należy do łatwych i trwa nieraz kilka miesięcy.
Sarny to zwierzęta bardzo płochliwe, wrażliwe na nieodpowiednia karmę, podatne na stres, który szybko może doprowadzić Je do śmierci. Zwierzęta te potrzebują więc spokoju ! fachowego podejścia podczas: łapania i transportu, podawania leków opatrywania ran, codziennych wizyt z pokarmem na wybiegu ( dużo pracy i czasu zajmuje jego zdobycie ponieważ są to niezliczone ilości gałęzi z liśćmi) . Jednak z każdym przypadkiem poznajemy Je coraz lepiej. Na pierwszy rzut oka „sarna jak sarna” wszystkie jednakowe ale przy bliższym kontakcie zauważa się różnicę nie tylko w wyglądzie ale i w charakterze. Niestety nie wszystkie udaje się uratować i bardzo trudne bywają dla nas momenty gdy musimy zgasić lub samo gaśnie kolejne sarnie życie.


:( 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

114572
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
37
448
114572

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".