Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Koleżanki i koledzy motocykliści, miłośnicy off-roadowej jazdy, adrenalina , którą czerpiecie z tej rozrywki jest na pewno przyjemna.
Jednak kiedy odwiedzamy znajomych, którym właśnie urodziło się dziecko zachowujemy ciszę i spokój, dajmy więc szansę innym istotom w spokoju wychować swoje potomstwo. Powstrzymajmy w tym ważnym dla nich okresie hałaśliwe poobiednie wizyty w ich domu.
Ten podlot Puszczyka został znaleziony na ziemi wprost na off roadowej trasie w ostatnim bastionie dzikiej przyrody w naszej okolicy czyli potoku Krzywa. Taki podlot może znajdować się już poza gniazdem, dobrze wspina się po pniu drzewa i oczekuje na rodziców. Nie zabierajmy bezpodstawnie czyichś dzieci. Możemy mu pomóc umieszczając go wyżej na drzewie aby był bezpieczniejszy.
Niestety Krzywa ( tak mówi się na przylegający do potoku obszar między Hałcnowem a Lipnikiem ) niszczona jest sukcesywnie a to przez zajmowanie terenów pod przemysł, rozjeżdżana przez miłośników off-roadowych sportów motorowych. Krzywa jest naprawdę piękna i jest domem dla wielu gatunków zwierząt, czy przetrwa ?

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130197
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
239
1446
130197

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".