Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

OSIOŁ !
Pomagać to czasem wystarczy nie utrudniać. Mysikrólik dostał kolejnego kopa od Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Reksio" w Bielsku-Białej w postaci opłaty za utylizacje zwłok, zwierząt których nie udało nam się uratować. Należność nie jest może bardzo wysoka (prawie 5zł brutto za kilogram) choć w przypadku większych zwierząt może zrobić się pewna suma. Przykre jest to że Bielsko-Biała nie daje nam ani złotówki a jeszcze obciąża nas kolejnym rachunkiem. Dużym utrudnieniem jest dla nas także to że martwe zwierzę musimy dostarczyć samodzielnie i to w godzinach otwarcia schroniska czyli 8-16 przeważnie wtedy także jesteśmy w pracy. Jak dzisiaj usłyszałem schronisko nie jest w stanie podjechać do nas po większe zwierzęta nawet za dodatkową opłatą. No nic- ciekawe co jeszcze zafundują nam władze naszego pięknego miasta.

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130201
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
243
1450
130201

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".